Корзина
72 отзыва
Сертифицированная компания Prom.ua
Більшість позицій доступні для попереднього замовлення!Встигніть придбати
Магазин рок-атрибутики Alastair-shop
+380932784594
+380932784594
+380939757396
Корзина

23.11.2016 Відбувся концерт LORDS OF THE SOUND & РІЧІ КОЛЮЧИЙ

23.11.2016 Відбувся концерт LORDS OF THE SOUND & РІЧІ КОЛЮЧИЙ

LORDS OF THE SOUND, напевно, найвідоміший оркестр України. На цей раз він виступив в незвичному амплуа, зігравши з повною епатажу рок-групою з назвою «Річі Колючий».

 

LORDS OF THE SOUND, напевно, найвідоміший оркестр України. На цей раз він виступив в незвичному амплуа, зігравши з повною епатажу рок-групою з назвою «Річі Колючий».

Концерт проходив в ДК КПІ. В залі були сидячі місця, що незвично для рок-концертів, але доволі типово для симфонічних оркестрів.

Приємно здивувало, що в залі були глядачі всіх вікових категорій: від 10-річних фанатів до їх дідусів і бабусь.

Шоу розпочалось з відомої «Feuer Frei!». Також прозвучали «Engel» «Klavier» «Links 2-3-4» «Sonne» «Mutter» «Ich will» «Mein Herz brennt» «Keine Lust» «Amerika» «Ohne Dich» «Benzin»  «Te quiero puta!» «Pussy» «Reise, Reise» «Rammstein» «Mein Teil» «Du hast».  Список може бути не точним.

Частина пісень виконувались лише вокалісткою у супроводі оркестру (наприклад «Mutter», «Klavier»),  але більшість пісень виконувались спільно всім гуртом, у супроводі оркестру.

Шоу було справді чудовим,  яскравим, я думаю більше вогню не було лише з міркувань безпеки в концертному залі. Це справді у дусі "Rammstein".

Звісно, оригінал неповторний, але це шоу справді варте оригіналу.

Окремих компліментів вартий зовнішній вигляд музикантів, грим, а також постійна зміна образів фронтменом, вокалісткою і дівчатами, які радували нас твоїми танцями та красою.

Звучання  гітар, оркестру, чудовий вокал, справді потужний звук, феєричне шоу, гарні костюми — все це не могло залишити байдужим. А активність всіх учасників гурту, постійний діалог з глядачами доволі добре додавало «живості» і драйву.

Майже весь концерт більшість глядачів сиділи на своїх місцях, лише одиниці підходили ближче до сцени зняти шоу на камери своїх смартфонів і фотоапаратів.

Але після чергової пісні підвелась охорона і підійшла ближче до сцени, на яку вийшли музиканти з фронтменом, тримаючи в руках пачки «доларів». Глядачі, розуміючи до чого йде, почали поволі вставати і підтягуватись до сцени. Гроші були кинуті, після чого їх доволі швидко розібрали на сувеніри.  Наповп під сценою збільшився і почалась «Amerika». Фронтмен в вухах найвідомішої Мишки Діснею,  обмотаний зірково-смугастим прапором, вокалістка, одягнена як Статуя Свободи… все це було дуже «в тему». Під кінець пісні глядачі були обсипані  блискучою мішурою.

Також на біс були виконані «Du hast» і «Ich will».

Під час виконання цих пісень, як видно по фотографіям, під сценою зібралось чимало глядачів.

По завершенню концерту до глядачів вийшов лідер гурту, роздавав автографи,  фотографувався з глядачами.

Загальне враження від концерту доволі класне. Справжній драйв, данина поваги  неповторному оригіналу, фантастичне звучання оркестру. Це варто чути, і бачити особисто. Жодне фото і відео не здатне передати того, що ви побачите і почуєте на концерті.

Я б з великим задоволенням побував на такому концерті знову і радив би його всім шанувальникам гарного шоу та чудової музики.

Фото есть в наших фото альбомах

Автор: Олександр Світлицький; Шуляк Діана

Фото: Олександр Світлицький

Предыдущие статьи
social-icon
Loading...