Корзина
42 отзыва
Більшість позицій доступні для попереднього замовлення!Встигніть придбати
Магазин рок-атрибутики Alastair-shop
+380932784594
+380
93
278-45-94
+380
68
118-85-84
Корзина
Dire Straits Experience | Украинский Тур | 2016

Dire Straits Experience | Украинский Тур | 2016

Dire Straits Experience | Украинский Тур | 2016

 16,12,2016 в Києві в  Палаці спорту відбувся концерт Dire Straits Experience. Проект Dire Straits  завершився 20 років тому, а не так давно Кріс Уайт (Chris White) та інші участники Dire Straits організували групу на благочинному концерті  в Королівському Альберт-Холлі (The Royal Albert Hall) у 2011 році. На роль соліста було запрошено Теренса Райса (Terence Reis). В склад гурту входять кращі з музикантів, що грали в Британії.

Кріс Уайт
Саксофон, флейта, перкуссія і вокал. Грав  і записувався з Полом Маккартні, Крісом Де Бургом, Aztec Camera, але найбільш відомий як саксофоніст Dire Straits

Теренс Рейс
Вокал та гітара. Виконує стиль гри на гітарі і спів Нопфлера неймовірно точно так ніби це концерт Dire Straits в 80-і.

Річард Коттл
Клавіші. Один з найбільш досвідчених клавішників у світі. Гастролював і записувався з Еріком Клептоном, Родом Стюартом, Девідом Боуі, Міком Джагером, Джоном Баррі та іншими.

Педді Мілнер
Клавіші та  вокал. Визнаний одним з кращих блюзових піаністів у світі.

Майкл Фіт
Бас-гітара та вокал. Всесвітньо відомий басист. Записувався і  гастролював з такими артистами як Ван Моріссон, Девід Гілмор,  Арт Гарфанкел та іншими.

Тім Уолтерс
Гітара та вокал. Тім Уолтерс  заробив репутацію як один з найбільш захоплюючих гітаристів у Великобританії. Виступав на сцені з найкращими рок-, поп- и джаз-музикантами Британії.

Кріс Уіттен
Ударна установка. Відомий партіями ударних і хітами 80х: «What I Am» Еді Брикел, «The Whole Of The Moon» Waterboys та іншими. 18 місяців гастролював з Dire Straits з туром «On Every Street»

Наразі Dire Straits Experience виконують весь репертуар групи Dire Straits золотого періоду 1978-1991.

Попередній раз Dire Straits Experience виступали в Києві 6.02.2016 і мали чималий успіх.

Напевне всі бачили, наскільки добре підійшли організатори до реклами. Навіть в метро я чув пісні гурту під час трансляції  реклами концерту.

Тепер про сам концерт. На жаль, зал був не повний, було багато вільного місця в фан зоні і на трибунах. А от партер був заповнений на відсотків 80-90.

Чудова техніка виконання, яскраві софіти,  легкий дим на сцені-все це не могло залишити байдужим.

Музиканти  грали з задоволенням, було видно справжній клас.

Постійно мінялись гітари,  була використана і знаменита металева гітара, що, напевне, вже стала візитівкою гурту і прикрашає обкладинку альбому Dire Straits — «Brothers in Arms», що увійшов у 30 найбільш  успішних альбомів світу (обкладинка альбому зайняла 50-те місце в списку кращих альбомів усіх часів).

В кінці концерту з глядачами попрощались, сказавши, що вже час, але все ж  виконали ще три пісні. І, коли музиканти покинули сцену, найнетерплячіші глядачі вже почали бігти  займати чергу в гардероб. Група все ж вийшла на біс, чим дуже порадувала ту більшість глядачів, що залишились і кликали  їх.

Всі глядачі були в захваті від виступу і майстерності музикантів. А от звукове обладнання мало деякі недоліки: звук не мав бажаної "кристальності", не розкривав магію окремих інструментів, особливо цього не вистачало при солодких мелодіях саксофону, та видатної партії соло-гітари.

Концерт вартий того щоб туди піти, тому  мені справді не зрозуміло, чому в цьом залі взагалі було вільне місце. Справжня атмосфера 80-х. Це зараз рідкість. На жаль. 

 

Автор: Світлицький Олександр.

Фото; відео: Олександр Янченко

Предыдущие статьи